Srpen 2011

Simple Plan - Astronaut

24. srpna 2011 v 20:12 | Leela |  Music

Simple Plan je moje oblíbená hudební kapela už od 4.třídy. Jejich písničky mi vždy přinesly dobrou náladu a úsměv na rtech. Tato písnička mi pomohla pochopit, že na světě nejsem sama. Je tolik lidí, kteří si někdy připadají jako astronauti. Astronaut jak to pěkně vystihli. Navíc text je velmi procítěný a člověka donutí se zamyslet a přesvědčit ho, že v tomto světě má své místo a nikdo nemá právo mu to místo ubírat. Cítím se jako právoplatný astounaut. Nestačí mi říct už jen toto: ,,Simple Plan rocks!!!"

Summer

23. srpna 2011 v 18:22 | Leela |  Diary
Ahoj!
spanilá jízda léta pokračuje a já se vůbec nezlobím. Naopak skáču metr dvacet do výšky a když budu cvičit doskočím možná metr šedesát, ale nechci nicc slibovat až se to stane tak to bude. Před chvílí jsem dočetla Hrozny hněvu od Johna Steinbecka. Knížku vřele doporučuji. Je velice zajímavá a dokonale vás vtáhne do děje, kde soucítíte s rodinou, jako by byla vaše vlastní. Tato knížka dokonce dostala Pulicerovu cenu ještě v témž roce, což se moc často nevidí. Někomu se může na začátku zdát otravná a možn
á nudná, ale tento pocit se rychle rozplyne a vy zjistíte, že jste na konci a možná jste trochu dospěli. Jsem opravdu moc ráda, že jsem si ji koupila. Miluji antikvariáty a ona na mě volala. Láska na první pohled. Teď se nejspíš budu pokračovat ve své spanilé jízdě s Remaruem, tentokrát s titulem Černý obelisk, který má podobnou tématiku jako Hrozny hněvu a to velkou hospodářskou krizi.

Mějte se a smějte se!

London

20. srpna 2011 v 19:33 | Leela |  Diary
Ahoj!
Jmenuji se Lenka ale pro tento blog jsem Leela. Toto jméno patří jedné animované postavě ze seriálu Futurama. Myslím, že nemusím popisovat o čem ten seriál je určitě jste ho někdy viděli. Leela je sice bojovnice a umí řídit raketu, ale já si taky dovedu stát za svým a narozdíl od ní umím řídit auto.
Proč se název článku jmenuje London?? Protože to město mám ráda, líbí se mi a chtěla bych se tam vrátit a možná snad i bydlet. Navíc v Londýně bych mohla potkat Harryho Pottera! (nebojte nejsem žádná fanatická fanynka).

Mějte se a smějte se!!!