Září 2011

Hajný je lesa pán

25. září 2011 v 19:27 | Leela |  Diary
Ahoj
tak zase po dlouhé době o sobě dávám vědět, že stále žiju. Jsem zdravá jako rybička, tlak mám v normě a celkově mám dobrou náladu. Po dvou týdnech jsem se vrátila do školy z praxe a řeknu vám, že to bylo trochu kruté. No nic, jednou to přijít muselo. Navíc jsem se rozhodla maturovat z matematiky. Nikdy bych nevěřila, že se tohle stane, ale na střední mě matematika celkem v pozitivním slova smyslu oslovila. Myslím, že jsme se spřátelili. Včera jsem byla na Vinobraní u nás ve vesnici. Celá akce byla pořádána venku, jelikož nám v létě shořel taneční sál a ještě se nestihl postavit nový. Vyšlo nám krásný počasí ale nic mi nebránilo v tom se nabalit jako sněhulák. Hudba hrála příjemně. Samý vypalovačky a taky písničky z pohádek (jak já miluju Hajný je lesa pán). Potkala jsem spousty lidí, který jsem dlouho neviděla. Byla celkem sranda se znovu seznamovat s přáteli z dávných let. Tancovali jsme a taky se hodně nasmáli. Byla to vydařená akce.

Na tom filmu jsem vyrostla. :D

Astronaut

20. září 2011 v 19:57 | Leela |  Diary

Konečně jsem se dočkala. Tak prosím, tady je má srdeční záležitost v celé své kráse.

Což si přečíst časopis

18. září 2011 v 18:20 | Lenča |  Diary
Ahoj
po dlouhé době jsem opět tady. Nejspíš jsem Vám hodně chyběla což? Taky Vám příjde zvláštní slovo což? Je trochu divný, ale je zábavný si ho říkat pořád dokola pak to zní ještě divněji, vlastně je to stejný jako když si pořád říkáte slovo časopis. Naposledy jsem tady byla ve čtvrtek, tak napíšu co jsem dělala ty ostatní dny. Takže v pátek jsem vůbec nemusela na praxi, jelikož jsem dostala studijní volno, tak jsem jela do naší knihovny. Byla jsem tam poprvé a moje představy byly hodně zkreslené. Té knihovně bych spíš měla říkat knihovnička, protože je to taková malá místnůstka a na každé straně jsou vyrovnané knížky. Výběr taky nic moc, ale bylo to taky tím, že je to rozpůjčované, což (už zase) mě taky udivilo. Myslela jsem si, že tam moc lidí nechodí, nicméně jsem tam našla Otu Pavla tak jsem odcházela s úsměvem na tváři. V sobotu jsme měli sraz z lidma ze základky. Už od rána mi bylo zle a skoro jsem si myslela, že nepůjdu. Mamka když mě viděla, tak se lekla jak jsem zelená. Naštěstí to zachránil paralen. I když prášky vůbec neberu jen v krajních mezích a tohle opravdu byla krajní mez. Do města mě svezl brácha a před Havanou (tam jsme se sešli) jsem potkala kamarádku (právě z té třídy) tak nám chvilku trvalo než jsme se poznali. Sice jsme se nesešli všichni, ale bylo to super. Přišla i naše třídní učitelka. Prostě srandy kopec. Nebudu tu rozepisovat jak to probíhalo, bylo by to na dlouho a mě by se to ani nechtělo vypisovat. Dneska jsem rozdrtila protihráče ve hře Dobyvatel, hrajete to taky někdo? Je to skvělá vědomostní hra. Doporučila mi ji kamarádka. A pak jsem šla pomáhat taťkovi, protože předěláváme kotelnu. Vyfasovala jsem kladívko a poklepávala jsem cihly a připadala jsem si velmi důležitá. Venku to vypadá na bouřku. Jak já je nemám ráda. A taky jsem viděla úžasnou novinku. zítra bude premiéra nového videoklipu Astronaut od Simple Plan. Já jsem natěšená, jak malý dítě u Vánočního stromečku. Tu písničku zbožňuji. Našel by se někdo, kdo by tvrdil opak?

Sam Tsui & Christina Grimmie - Just A Dream

15. září 2011 v 21:55 | Leela |  Music

Krásná písnička a výborně nazpívaná. Skvěle zahrané. Celé to působí něžně a pozitivně. Pohladí na duši. Mám ji ráda a myslím, že další komentář nepotřebuje.

Vosa (ne)přítel člověka

11. září 2011 v 21:07 | Leela |  Diary
Představte si, celé prázdniny se snažím vyhout včelám, vosám a různým takovým zvířátkům. Byla jsem na sebe hrdá, že jsem neschytala ani jedno žihadlo. A protože byl dnes krásný slunečný den (což už tu dlouho nebylo) tak jsem si vyšla sednout ven na zahradu s knížkou (Jak potopit Austálii - Petr Šabach) a jak si tak nevinně hovím na židli tak cítím, že mi něco leze po ruce tak jsem se trochu otřepala a dostala žihadlo. Měli jste vidět ty fofry zpátky domů. Naštěstí mi to moc neoteklo, protože jsem si tam hned plácla cibuli, ale mrzí mě že jsem tím porušila pravidlo o nebodnutí. Skoro jsem zapoměla jak to štípe. Jinak dneska jsme s mamkou rozvezli Vatikánský chléb štěstí. Kdoví jestli to nějaký štěstí přinese nicméně jsme se stavili u tety (zpočátku nedobrovolně) a tam jsme strávili cca dvě hodiny. Ale bylo to hezký aspoň jsme si popovídali. Teď koukám na Farmu. Koukala jsem na to celé léto tak jsem zvědavá kdo to nakonec vyhraje. Bohužel můj favorit to nebude. Navíc je dnes úplněk a já mám podezření, že jsem něco jako vlkodlak, až na ten rozdíl, že nejsem celá chlupatá a nebažím po krvi druhých. Ten měsíc mě fascinuje a baví mě se na něj dívat (opravdu nejsem vlkodlak). Dobrou noc lidi. Mějte se a smějte se. UUUUUUUÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ (malý vtípek)

Modus - Úsměv

8. září 2011 v 20:00 | Leela |  Music

Písnička na dobrou náladu. Když prší,máme špatný den nebo když nás něco trápí, stačí si ji pustit a zažene všechny ošklivé mraky. Mně osobně tato písnička vždycky dokáže pozvednout náladu a navíc je taky pěkně hravá. A když si pustíte několikrát za sebou, tak zjistíte, že si zpíváte taky i když neznáte všechny slova. Jeden čas jsem ji měla zakázanou od kamarádek zpívat, protože si ji pak museli zpívat taky. Jak říkám je nakažlivá, ale příjemně. Úsměv, úsměv....

I hate umbrellas

8. září 2011 v 17:45 | Leela |  Diary
Za svým názorem si stojím. Slovo nesnáším by bylo hodně mírný. Dnes jsem jim dala poslední šanci. Ráno jsem se vzbudila a pršelo. Jelikož jsem vztávala v šest hodin (ano opravdu jsem vztávala v šest ráno) tak jsem si nalhávala, že přestane, přece mě ten nahoře nebo spíš ta vyslechne (uctívám jen tebe růžová pando) a vyhoví mi. Moje smýšlení se poněkud lišilo od reálu a do devíti nepřestalo pršet a já se rozhodla poskytnout deštníku poslední šanci. Myslela jsem si naivně, že to pochopí a nebude dělat hlouposti, nicméně po deseti minutách cesty se mi neustále obracel a i přes moje neustálé prosby nepřestal. Nakonec to dopadlo tak jako vždycky. Ano opět jsem byla mokrá jako houba. A tak jsem dospěla k názoru, že budu nosit kapuci přes hlavu, protože to v mém případě vyjde na stejno. Musel to být asi pohled, když jsem dorazila na praxi. No což udělala jsem si zelený čaj a zavřela se do ,,svého" kumbálku. Připadám si tam jako Harry Potter, ale s tím rozdílem, že nejsem pod schody, ale v patře jako každý jiný.

Zážitek na celý život

7. září 2011 v 16:22 | Leela |  Diary
Ahoj
sice už uběhlo několik dnů, ale přesto musím napsat, že se mi splnil můj dávný sen. Ano, je to tak 2. září jsem přijela do Prahy abych viděla naživo skupinu Simple Plan a svou euforií sdílet s dalšími cca třemi tisíci fanoušků a fanynek. Už jen cesta do hlavního města byla příjemná. Nevěřila jsem, že si ve vlaku vůbec sednu. Musím podotknout, že by se mi moc něchtělo dvě a půl hodiny stát na nohou, už jen proto abych byla fit na koncert. Jela jsem se svými rodiči, protože Praha je na mě přece jenom trochu velká a při představě cesty zpátky se mi dělala husí kůže. Už na nádraží jsem tipovala, kdo jede taky do Holešovic a na ostrůvku tramvaje mi to bylo jasné hned, jelikož tam jeli snad všichni. Před
areálem mě naši opustili se slovy: Snad tě tam neumačkají a užij si to! Rozhodla jsem se pro svou metodu jít za davem tak jsem se vrhla do velkého chumlu lidí. Seznámila jsem se s různými typy lidí na které nejspíš do smrti nezapomenu (např. kluk co potřeboval nutně na záchod). Když mi odtrhli lístek ocitla jsem se jak v jiném světě. Opět jsem následovala dav a ocitla se v pod podiem. Měla jsem dobré místo, protože jsem viděla na vše co se na podiu dělo. Zhasly světla a přišli pro mě dosud neznámí Imodium. Musím uznat, že to co jsem o nich slyšela se nepotvrdilo, tedy ne u mě. Nejvíc jsem se ale těšila na Simple Plan a jejich nástup byl famózní. Skákala jsem, tleskala, mávala rukama do rytmu a hlavně zpívala. Celý koncert jsem si na 100% užila. Dokonce to ani nedokážu popsat slovy. Důležité je, že to mám uchované v srdci. Těším se až tu budou znovu a tentokrát snad ulovím i podpis.

Taková malá ukázka jak to tam vypadalo. Myslím, že atmosféra byla výborná. Úžásná spolupráce s publikem. A oni byli prostě nejlepší.

Affiliate

6. září 2011 v 21:50 | Leela |  Affiliate

http://source-of-simple-plan.blog.cz/