Červen 2012

Hot Chelle Rae - Bleed

16. června 2012 v 8:00 | Leela |  MusicA další písnička od Hot Chelle Rae. Mám pocit, že vás teď budu zahlcovat jejich písničkami. A komu to vadí? Mě rozhodně ne. Jsem sobec? Nikoli... U téhle písničky mi naběhne husí kůže...ona je tak správně melancholická a upřímná...tohle kdyby mi někdo někdy zazpíval nebo pustil tak mu skočím do náručí...je totiž plná bolesti. Ano bolesti ze srdce...Miluji Tě, ale nevím jak ti to mám dokázat, aby jsi to cítila jako já....text rozhodně stojí za pozornost.

Hot Chelle Rae - Honestly

14. června 2012 v 16:06 | Leela |  Music

Hot Chelle Rae jsou můj osobní objev. Někdo z vás si řekne, že je zná dlouho, ale pro mě otevřeli nová vrátka a já do nich strašně ráda vstupuji. Dneska tady mám Honestly. Byla to moje první písnička od nich. Slyšela a vlastně i viděla jsem je na Óčku a od té chvíle mi zní pokojem každý den a každou minutou... :D Je to nová láska!!! Mám tu skupinu ráda a tím pádem samozřejmě i jejich písničky...OOOOhhh bože jak já na nich teď ulítávám a ten videoklip...tak ten je absolutně boží. Příjemný poslech...imaginární čtenáři!

Honestly...

9. června 2012 v 19:24 | Leela |  Diary
Nazdar moji imaginární čtenáři,
týjo po hodně, hodně, hodně (už mě to nebaví psát) době zase o sobě dávám vědět. Ano je to tak mí imaginární čtenáři, stále jsem na živu. Můj zdravotní stav je zcela v pořádku, ruce a psty mi stále dobře slouží a dokonce i mozek si stále pamatuje heslo. No néé to je fakt hodně (nebojte už to nebudu znovu psát) dlouho co jsem tu nebyla. Popravdě řečeno se ani za to nestydím. V podstatě je mi to jedno. Kdyby náhodou narazil na tuhle úplně boží stránku kde se pořád něco děje (nekoukejte tak...to roští co se tady valí je opravdu zajímavé) pokud stále nevíte o čem mluvím zkuste se někdy podívat na kreslený pohádky tam je tento jev zcela běžný...jo abych se vrátila k tomu co jsem začala psát před chvilkou