Music

Hot Chelle Rae - Beautiful Freaks

29. srpna 2012 v 7:00 | Leela
Tak to je výzva...jdětě do ulic a rozzařte ji :) To zní jak z nějakého filmu, kde se hlavní hrdina snaží rozproudit dav lidí nebo se je snaží motivotat k impulzivní a optimistické euforie jako že "to zlé je už za námi a nikdy opravdu nikdy se nevrátí a pokud ani budu tu já a ochráním vás". Tohle sice není z žádného filmu (pokud takový znáte...no...však víte), ale je to úryvek z mé oblíbené písničky na povzbuzení nálady :D Je taková správně "prosvětlená" asi je to těmi "nádhernými blázny". Sama jsem blázen. Pro někoho i nádherný.

Hot Chelle Rae - Forever Unstoppable

7. srpna 2012 v 20:59 | Leela

Jedna z mých oblíbených písniček od Hot Chelle Rae. Zamilovala jsem si ji a taky jsem v ní našla motto do života. "All your scars won't heal till you let go" už nebude žádné nemůžu nebo nedokážu, protože dokud to nevzdám, tak jsem pořád ve hře. Poslechněte si ji a možná vás taky osloví jako mě. Forever Unstoppable....

Ian Keaggy - I just want to love you

26. července 2012 v 21:55 | Leela

Brouzdám si fan stránkama Hot Chelle Rae a narazím na solo projekt Iana. Ian je basista a zpívá doprovodné vokály. Jsem z té písničky okouzlená. Ooooh to je taková romantika...jsem úplně naměko, ale tak příjemně...Zavřu oči a tóny mě unášejí za hranici reálna do světa kde je všechno možné...Dál už psát nebudu, je to zbytečné...

Hot Chelle Rae - Problematique

12. července 2012 v 18:30 | Leela

Určitě se vám stalo, že jste se s některou písničkou ztotožňovali nebo aspoň s její částí. Já jich mám hned několik, ale dneska chci poukázat na tuhle. Přepadla mě melancholie a tak jsem se brouzdala starými fotkami a padala jsem do svého nitra a pak jsem vyštrachala tuhle písničku a najednou jsem si říkala "Ta je úplně o mně!" Nebo prostě o pocitech, které jsem zrovna prožívala..."Love is problematique when you feel like a fanatic of a person that you barely know"

Hot Chelle Rae - Bleed

16. června 2012 v 8:00 | LeelaA další písnička od Hot Chelle Rae. Mám pocit, že vás teď budu zahlcovat jejich písničkami. A komu to vadí? Mě rozhodně ne. Jsem sobec? Nikoli... U téhle písničky mi naběhne husí kůže...ona je tak správně melancholická a upřímná...tohle kdyby mi někdo někdy zazpíval nebo pustil tak mu skočím do náručí...je totiž plná bolesti. Ano bolesti ze srdce...Miluji Tě, ale nevím jak ti to mám dokázat, aby jsi to cítila jako já....text rozhodně stojí za pozornost.

Hot Chelle Rae - Honestly

14. června 2012 v 16:06 | Leela

Hot Chelle Rae jsou můj osobní objev. Někdo z vás si řekne, že je zná dlouho, ale pro mě otevřeli nová vrátka a já do nich strašně ráda vstupuji. Dneska tady mám Honestly. Byla to moje první písnička od nich. Slyšela a vlastně i viděla jsem je na Óčku a od té chvíle mi zní pokojem každý den a každou minutou... :D Je to nová láska!!! Mám tu skupinu ráda a tím pádem samozřejmě i jejich písničky...OOOOhhh bože jak já na nich teď ulítávám a ten videoklip...tak ten je absolutně boží. Příjemný poslech...imaginární čtenáři!

The Maccabees - Toothpaste Kisses

31. prosince 2011 v 9:16 | Leela

Myslím, že jsem se zamilovala! Ano, do této písničky :D Ať žije romantika!!!
Wit - Woo

Sam Tsui & Christina Grimmie - Just A Dream

15. září 2011 v 21:55 | Leela

Krásná písnička a výborně nazpívaná. Skvěle zahrané. Celé to působí něžně a pozitivně. Pohladí na duši. Mám ji ráda a myslím, že další komentář nepotřebuje.

Modus - Úsměv

8. září 2011 v 20:00 | Leela

Písnička na dobrou náladu. Když prší,máme špatný den nebo když nás něco trápí, stačí si ji pustit a zažene všechny ošklivé mraky. Mně osobně tato písnička vždycky dokáže pozvednout náladu a navíc je taky pěkně hravá. A když si pustíte několikrát za sebou, tak zjistíte, že si zpíváte taky i když neznáte všechny slova. Jeden čas jsem ji měla zakázanou od kamarádek zpívat, protože si ji pak museli zpívat taky. Jak říkám je nakažlivá, ale příjemně. Úsměv, úsměv....

Simple Plan - Astronaut

24. srpna 2011 v 20:12 | Leela

Simple Plan je moje oblíbená hudební kapela už od 4.třídy. Jejich písničky mi vždy přinesly dobrou náladu a úsměv na rtech. Tato písnička mi pomohla pochopit, že na světě nejsem sama. Je tolik lidí, kteří si někdy připadají jako astronauti. Astronaut jak to pěkně vystihli. Navíc text je velmi procítěný a člověka donutí se zamyslet a přesvědčit ho, že v tomto světě má své místo a nikdo nemá právo mu to místo ubírat. Cítím se jako právoplatný astounaut. Nestačí mi říct už jen toto: ,,Simple Plan rocks!!!"
 
 

Reklama